O nas

Zadowolenie z siebie, satysfakcjonująca  praca, poczucie kompetencji, życie pełnią życia….

Dla każdego pod tymi pojęciami mogą kryć się nieco inne wartości, potrzeby, uczucia dlatego nie pracujemy szablonowo. Zadaniem, które przed sobą stawiamy jest stworzenie okazji do przyjrzenia się w jakim momencie życia się znajdujesz i dokąd chcesz dotrzeć, wsłuchania się w Twoje pragnienia, odnalezienie przestrzeni na prawdziwe przeżywanie życia. Jednocześnie zachęcamy od odkrywania swoich możliwości, rozwijania uzdolnień, pracy nad postrzeganiem siebie.

To wszystko możesz osiągnąć !!! Nasi Współpracownicy i Nasi Klienci uzyskują  takie rezultaty.

Wiemy jakie znaczenie w życiu zawodowym ma  poczucie własnej wartości, wiedza  o własnych kompetencjach, świadomość własnego potencjału.

  • Dzięki temu można zajść daleko.

Wiemy jak ważne jest stawianie sobie wyzwań i konsekwentne dążenie do ich realizacji.

  • Dzięki temu  można się rozwijać.

Wiemy, co przynoszą właściwe i świadomie podejmowane decyzje.

  • Dzięki temu można realizować marzenia.

Nasza firma powstała z myślą o osobach w różnym wieku,  stających przed wyborami i decyzjami edukacyjno-zawodowymi.  Myślimy także o rodzicach, którzy pragną pomóc swoim dzieciom w wyborze szkoły, zawodu, praktyk, staży.  Jesteśmy po to, by wspierać, by dostarczyć informacje, pomagać znaleźć ścieżkę do obranego celu.

Obserwujemy uważnie rynek edukacji i pracy. Śledzimy pojawiające się na nich nowe trendy, dostrzegamy stałe tendencje. Słuchamy specjalistów, ekspertów,  przedsiębiorców, przedstawicieli różnych zawodów. Wiemy gdzie warto się uczyć, aby zajść jak najdalej w swojej dziedzinie. Wiemy jakie zawody mają przyszłość. Uważamy jednak, że ważniejsze niż wybór przyszłościowego zawodu jest wybór zawodu zgodnego z własnym potencjałem, przy uwzględnieniu rynkowych możliwości zatrudnienia. To takie wybory gwarantują szerokie perspektywy i satysfakcję.

Jesteśmy przekonani, że każdy może znaleźć swoje miejsce na rynku pracy i spełniać się zawodowo.