Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu, dającym kwalifikacje do pracy w zawodzie opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Taki kurs to nie tylko uzyskanie nowych umiejętności, ale również dobrze zainwestowane pieniądze i praktyczna wiedza z zakresu rozwoju, wychowania dzieci, a także budowania relacji z innymi, którą można wykorzystać w pracy i w domu.

Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują pracę jako opiekun w miejskich lub prywatnych placówkach, jako nianie lub też otwierają własne żłobki i kluby dziecięce.

Koszt szkolenia to 2 200 zł. Przy zgłoszeniach do końca sierpnia 2013 – CENA PROMOCYJNA: 1980 zł.

O sfinansowanie szkolenia można ubiegać się przez swój powiatowy urząd pracy – dotyczy osób zarejestrowanych – zadzwoń, napisz do nas, a udzielimy Ci szczegółowych informacji w tym zakresie)

W ramach szkolenia uzyskasz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej – pediatrycznej (certyfikat honorowany na terenie całej Unii Europejskiej) oraz indywidualną konsultację z coachem kariery. Program szkolenia (200 godzin zajęć teoretycznych plus 80 godzin zajęć praktycznych) został zatwierdzony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

PLANOWANY POCZĄTEK KURSU WEEKENDOWEGO: OD 14 WRZEŚNIA 2013r.
Miejsce przeprowadzenia szkolenia w naszej siedzibie – Centrum Warszawy, ul. Gałczyńskiego 4 lok. 201, u zbiegu ulic Nowy Świat i Foksal

NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

ZACZNIJ OD PRZYSŁANIA WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO! Napisz, a prześlemy Ci druk.

O autorze —  admin